برگزاری مراسم معارفه هاشم ولی پور مطلق به‌عنوان عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی

معارفه عضو جدید هیات مدیره در جلسه‌ای با حضور اعضای هیات مدیره، مدیران و تعدادی از مشاوران شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، مدیران عامل صندوق‌های حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان فارس و آذربایجان شرقی در صبح روز سه‌شنبه 24 مهرماه 97 انجام شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ معارفه هاشم ولی پور مطلق، به‌عنوان عضو موظف هیات مدیره در جلسه‌ای با حضور اعضای هیات مدیره، مدیران و تعدادی از مشاوران شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، مدیران عامل صندوق‌های حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان فارس و آذربایجان شرقی در صبح روز سه‌شنبه 24 مهرماه 97 انجام شد.

سید عبدالکریم رضوی اردکانی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی در این مراسم معارفه گفت: از اینکه آقای هاشم ولی پور مطلق با صندوق‌های غیردولتی حمایت از توسعه بخش کشاورزی آشنایی لازم رادارند جای خوشوقتی است.

وی افزود: مسئولیت‌هایی که به ما داده می‌شود امانت و ودیعه الهی است که انشالله آثار مثبت و برکات به همراه داشته باشد. از ویژگی‌های شرکت مادر تخصصی بهره‌مند از مدیران قبلی است که مسئولیت داشته‌اند و دارای فرهنگ جهادی هستند. باید سپاسگزار کسانی باشیم که این فرهنگ را پایه‌گذاری کرده‌اند که ایفای نقش و وظایف در این شرکت تحت‌الشعاع مسائل جناحی و سیاسی قرار نگرفته است.

رضوی اردکانی اظهار داشت: آقای ولی پور مطلق با توجه به کارکردی که در جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی در حوزه صندوق‌های داشته، بسیار موفق عمل کرده‌اند، صندوق‌های استان خراسان جنوبی باهمت و تلاش ایشان توانسته‌اند ارتباط خوبی با شرکت مادر تخصصی ایجاد کنند. توفیقات روزافزون را در مسئولیت جدید برای ایشان از درگاه خداوند باری‌تعالی خواهانیم و از زحمات کیامرز قاسمی زانیانی که در سنگر دیگری مسئولیت قبول کردند، تقدیر و قدردانی می نمائیم.

وی تصریح کرد: ایجاد تحول اساسی و توسعه کمی و کیفی صندوق‌ها از مواردی است که باید در دستور کار قرار دهیم و همچون گذشته با همدلی و هماهنگی آن را دنبال نمائیم.

 

در ادامه هاشم ولی پور مطلق، عضو جدید هیات مدیره مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی گفت: خلاقیت و نوآوری ایده‌ها، برخورد هوشمندانه در مواجه با مسائل از رویکرد بسیار خوب شرکت مادر تخصصی بوده و هست که در این زمینه مودت، دوستی و فرهنگ‌سازمانی مطلوب در شرکت مادر تخصصی در پیشبرد اهداف مؤثر بوده است.

 وی در ادامه ضمن تائید بر یادگیری مستمر سازمانی در شرکت مادر تخصصی گفت: راهبری و نظارت شرکت مادر تخصصی بر صندوق‌های حمایت از توسعه بخش کشاورزی موجب اعتلای رشد صندوق‌های غیردولتی شده و در ارائه خدمات آنان برای سهام‌داران و بهره‌برداران بخش کشاورزی گران‌قدر است.

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی