جلسه معارفه نماینده جدید دولت در صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی

جلسه معارفه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی به‌عنوان نماینده  دولت و رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی با حضور اعضای هیئت‌مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ جلسه معارفه غلامرضا قوسی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی به‌عنوان نماینده  دولت و رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی با حضور اعضای هیئت‌مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی در روز دوشنبه 28 آبان ماه 97 برگزار شد.

سید عبدالکریم رضوی اردکانی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی در این جلسه معارفه ظرفیت اصلی صندوق‌ها را  وجود پایگاه مردمی و نیز استفاده بهینه از منابع مالی برشمرد و گفت: جایگاه صندوق‌های حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی در بین استان‌های کشور دو ویژگی منحصربه‌فرد دارند.

وی افزود: نخست تنوع و تعداد صندوق‌ها در این استان و دیگری منحصربه‌فرد بودن این شرکت‌ها در استفاده بهینه از منابع مالی و سرمایه‌ای که نهایتاً منجر به رشد و توسعه و اثربخشی آن‌ها شده است.

همچنین غلامرضا قوسی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی و نماینده دولت و رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی با اشاره به دغدغه اصلی مردم در حوزه تأمین منابع مالی در بخش تولید، حمایت از توسعه صادرات و برند سازی محصولات استراتژیک گفت: استفاده از تکنولوژی روز دنیا در افزایش راندمان تولید و کاهش مصرف انرژی و منابع آبی را ضروری است.

وی افزود: نقش و حضور صندوق‌های حمایت از توسعه بخش کشاورزی در استان خراسان جنوبی در حوزه‌های یادشده ملموس و اثرگذار بوده است.

وی در حاشیه این جلسه به پیشنهاد هیئت‌مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی قول مساعد مبنی بر ایجاد شرکت خدمات کشاورزی توسط صندوق‌های حمایت از توسعه بخش کشاورزی در استان را در دستور کار قرارداد.              

 

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی