عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی:

حضور پررنگ صندوق‌های استان خراسان جنوبی در عرصه‌های تولید، فراوری، بازار سازی و توسعه صادرات

رو تیتر عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی:

عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی در دیدار با استاندار خراسان جنوبی به حضور پررنگ صندوق‌های حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستانی، زنان روستایی و عشایری و صندوق استان در همه عرصه‌های تولید، فراوری، بازار سازی و توسعه صادرات تأکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ ابوالقاسم شمس، عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی به همراه محمد خالدی، مدیرکل دفتر امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی طی سفر خود به استان خراسان جنوبی با مشیر الحق عابدی، سرپرست استانداری خراسان جنوبی دیدار و گفت و کردند.

ابوالقاسم شمس، عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی در این دیدار حمایت از زنجیره تولید در قالب کشاورزی قراردادی را نیاز اجتناب‌ناپذیر این بخش دانست.

وی آمادگی صندوق‌های استان با توجه به تخصص موجود، تأمین منابع سرمایه‌ای و پایگاه مردمی را مطلوب بیان کرد و افزود:  اجرای کشاورزی قراردادی با حمایت وزارت جهاد کشاورزی در استان خراسان جنوبی به‌صورت پایلوت انجام خواهد شد.

همچنین غلامرضا قوسی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی، از تأسیس شرکت خدمات کشاورزی توسط مجموعه صندوق‌های حمایت از توسعه بخش کشاورزی در استان در راستای اجرای هرچه دقیق‌تر و کامل‌تر اصول کشاورزی قراردادی در آینده‌ای نزدیک خبر داد که با استقبال مدیرکل دفتر امور اقتصادی وزارتخانه متبوع و همچنین هیات مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی واقع شد. 

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی