تأسیس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان اردکان دراستان یزد

مجمع عمومی مؤسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان اردکان در استان یزد با حضور مدیران شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، مسئولان استانی و محلی و ... در روز سه شنبه بیست و دوم مردادماه 1398 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ جلسه مجمع عمومی مؤسس تشکیل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان اردکان در استان یزد با حضور علیرضا اشرفی، عضو هیات مدیره و داریوش اعرابی، مدیر امور مجامع و نمایندگان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی و سید جمال سجادی پور، رئیس سازمان جهاد کشاورزی و رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان یزد، بهروز شهابی زاد، فرماندار شهرستان اردکان و مسئولان استانی و محلی و ... در روز سه شنبه بیست و دوم مردادماه 1398 در محل سالن اجتماعات مدیریت جهاد کشاورزی اردکان برگزار شد.

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان اردکان در استان یزد با سرمایه حدود سی میلیارد ریال با مشارکت 184 سهامدار که شامل اشخاص حقیقی، تشکل‌ها و اشخاص مستقل بودند، تشکیل شد.

گفتنی است، صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان اردکان در استان یزد یکصد و سی و ششم صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی در کشور و شصت و ششمین صندوق شهرستانی و چهارمین صندوق شهرستانی حمایت از توسعه بخش کشاورزی در استان یزد است.

 

در مجمع عمومی مؤسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان اردکان اعضای هیات مدیره و بازرسان نیز انتخاب شدند همچنین اساسنامه و آیین‌نامه‌های داخلی به تصویب رسید.

 

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی