تأسیس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی بخش مروست شهرستان خاتم دراستان یزد

مجمع عمومی مؤسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی بخش مروست شهرستان خاتم در استان یزد با حضور مدیران شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، مسئولان استانی و محلی و ... در روز سه شنبه بیست و دوم مردادماه 1398 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ جلسه مجمع عمومی مؤسس تشکیل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی بخش مروست شهرستان خاتم در استان یزد با حضور علیرضا اشرفی عضو هیات مدیره و داریوش اعرابی، مدیر امور مجامع و نمایندگان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، سید جمال سجادی پور، رئیس سازمان جهاد کشاورزی و رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان یزد، فرجام فاضلی، فرماندار شهرستان خاتم و جمعی از مسئولان استانی و محلی در روز سه شنبه بیست و دوم مردادماه 1398 در محل سالن اجتماعات مدیریت جهاد کشاورزی بخش مروست شهرستان خاتم برگزار شد.

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی بخش مروست شهرستان خاتم در استان یزد با سرمایه 9 میلیارد 328 میلیون ریال با مشارکت 90 سهامدار که شامل اشخاص حقیقی، تشکل‌ها و اشخاص مستقل بودند، تشکیل شد.  

گفتنی است، صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی بخش مروست شهرستان خاتم در استان یزد یکصد و سی و هفتم صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی در کشور و شصت و هفتمین صندوق شهرستانی و پنجمین صندوق شهرستانی حمایت از توسعه بخش کشاورزی در استان یزد است.

در مجمع عمومی مؤسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی بخش مروست شهرستان خاتم اعضای هیات مدیره و بازرسان نیز انتخاب شدند همچنین اساسنامه و آیین‌نامه‌های داخلی به تصویب رسید.

 

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی