تأسیس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان ابرکوه دراستان یزد

مجمع عمومی مؤسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان ابرکوه در استان یزد با حضور مدیران شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، مسئولان استانی و محلی و ... در روز چهارشنبه بیست و سوم مردادماه 1398 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ جلسه مجمع عمومی مؤسس تشکیل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان ابرکوه در استان یزد با حضور ابوالقاسم شمس و علیرضا اشرفی از اعضای هیات مدیره و داریوش اعرابی، مدیر امور مجامع و نمایندگان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی، امام جمعه ابرکوه، و سید جمال سجادی پور، رئیس سازمان جهاد کشاورزی و رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان یزد محمد كـاظمي نـسب، فرماندار شهرستان ابرکوه در روز چهارشنبه بیست و سوم مردادماه 1398 در محل سالن اجتماعات مدیریت جهاد کشاورزی ابرکوه برگزار شد.

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان ابرکوه در استان یزد با سرمایه حدود 22 میلیارد  ریال با مشارکت 164 سهامدار که شامل اشخاص حقیقی، تشکل‌ها و اشخاص مستقل بودند، تشکیل شد.

گفتنی است، صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان ابرکوه در استان یزد یکصد و سی و هشتم صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی در کشور و شصت و هشتمین صندوق شهرستانی و ششمین صندوق شهرستانی حمایت از توسعه بخش کشاورزی در استان یزد است.

در مجمع عمومی مؤسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان ابرکوه اعضای هیات مدیره و بازرسان نیز انتخاب شدند همچنین اساسنامه و آیین‌نامه‌های داخلی به تصویب رسید.

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی