تأسیس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان مرودشت دراستان فارس

مجمع عمومی مؤسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان مرودشت در استان فارس با حضور مدیران شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، مسئولان استانی و محلی و ... در روز دوشنبه بیست و هشتم مردادماه 1398 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ جلسه مجمع عمومی مؤسس تشکیل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان مرودشتدر استان فارس با حضور علیرضا اشرفی، عضو هیات مدیره و داریوش اعرابی، مدیر امور مجامع و نمایندگان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی آقائی، امام‌جمعه مرودشت و جعفر صبوری پور، رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان فارس و بخشداران محلی روز دوشنبه بیست و هشتم مردادماه 1398 در محل سالن اجتماعات مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت برگزار شد.

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان مرودشت در استان فارس با سرمایه حدود 10 میلیارد ریال با مشارکت 171 سهامدار که شامل اشخاص حقیقی، تشکل‌ها و اشخاص مستقل بودند، تشکیل شد.

گفتنی است، صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان مرودشت در استان فارس یک‌صد و سی و نهمین صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی در کشور و شصت و نهمین صندوق شهرستانی و چهاردهمین صندوق شهرستانی این استان و نوزدهمین صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی در استان فارس است.

در مجمع عمومی مؤسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان مرودشت اعضای هیات مدیره و بازرسان نیز انتخاب شدند همچنین اساسنامه و آیین‌نامه‌های داخلی به تصویب رسید.

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی