حضورصندوق حمايت از توسعه نهال در بخش کشاورزی در نمایشگاه بین المللی «آی فارم»

صندوق حمايت از توسعه نهال در بخش کشاورزی در چهارمین نمایشگاه باغبانی، گلخانه، نهاده و گیاهان دارویی«آی فارم» روز سه شنبه  دوم مهرماه 1398 در نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مادر تخصصی؛ صندوق حمايت از توسعه نهال در بخش کشاورزی در سومین نمایشگاه بین‌المللی مکانیزاسیون ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی همزمان با سومین پاویون تخصصی پهپادهای کشاورزی و چهارمین نمایشگاه باغبانی، گلخانه، نهاده و گیاهان دارویی روز سه شنبه  دوم مهرماه 1398 در نمایشگاه بین‌المللی شهر افتاب در غرفه B6 در سالن A4   به منظور معرفی  سهام داران این صندوق حضور یافت.

محمدعلی طهماسبی در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه و بازدید از غرفه صندوق حمايت از توسعه نهال در بخش کشاورزی با بیان این که برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها سبب تبادل اندیشه و ارتقا بخش کشاورزی می شود، گفت: این نمایشگاه ها، کانون تجاری و اقتصادی هستند و سرمایه‌گذاران و افرادی که در پی راه‌اندازی فعالیت های نوین در بخش کشاورزی هستند می‌توانند در طرح‌هایی که به عنوان سیاست های اجرایی وزارت جهاد کشاورزی است، مشارکت نمایند.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه طرح توسعه گلخانه‌ها یکی از طرح‌های محوری وزارت جهاد کشاورزی است، افزود: در حال حاضر گلخانه‌ها به یک صنعت پایدار در توسعه بخش کشاورزی تبدیل‌شده است.

گفتنی است؛ صندوق حمایت از توسعه نهال در سال 1397 تأسیس شد. هدف این صندوق حمایت از تولید نهال سالم، اصیل و استاندارد در کشور با محوریت تأمین مالی و ارائه خدمات حمایتی در این حوزه است. صندوق نهال یک صندوق مالی و حمایتی است و محصولی تولید نمی‌کند. نوع خدمت این صندوق، تسهیلاتی است که در قالب تسهیلات قرض‌الحسنه و یا سایر عقود اسلامی فی ما بین صندوق و تولیدکنندگان بخش نهال قابل پرداخت است.

چهارمین نمایشگاه باغبانی، گلخانه، نهاده و گیاهان دارویی در تاریخ 2 الی 5 مهرماه 1398 در نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب تهران در حال برگزاری است. 

 

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی