رئیس هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی استان هرمزگان:

9 میلیارد ریال تسهیلات برای حمایت از توسعه منابع طبیعی پرداخت شد

رو تیتر رئیس هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی استان هرمزگان:

رئیس هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی استان هرمزگان گفت: این صندوق تاکنون 12 مورد تسهیلات به میزان 9 میلیارد ریال به شرکتهای سهامدار پرداخت کرده است.

 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مادر تخصصی؛ عیسی برخورداری پور، رئیس هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی استان هرمزگان در مدت زمان اندکی که از شروع فعالیت این صندوق تاکنون می گذرد، 12 مورد تسهیلات بدون سود و فقط با چهار درصد کارمزد به میزان 9 میلیارد ریال  به شرکتهای سهامدار برای اجرای طرح های تولید نهال، پرواربندی دام در مراتع، عرق گیری، گیاهان دارویی، مرکز فروش گیاهان دارویی و آبخیزداری پرداخت کرده است.

رئیس هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی استان هرمزگان بیان داشت: این صندوق با عضویت 17 شرکت تعاونی فراگیر منابع طبیعی و با سرمایه ای بالغ بر 10 میلیارد ریال و با هدف توانمندسازی و حمایت از فعالان غیردولتی بخش منابع طبیعی و آبخیزداری به ویژه مرتعداران و کمک به گسترش اشتغال و بهبود معیشت آنها تاسیس و شروع به فعالیت کرده است.

وی عنوان کرد: به استناد ماده 31 قانون برنامه ششم توسعه کشور در خصوص مجوز به دولت برای ارائه کمک های فنی و اعتباری پیگیر افزایش سرمایه سهم دولت در صندوق برای افزایش توان صندوق برای پرداخت بیشتر تسهیلات به سهامداران هستیم.

برخورداری پور خاطر نشان کرد: با توجه به وجود 47 تعاونی فعال بخش منابع طبیعی و همچنین شرکتهای فراگیر در حال تشکیل بخش منابع طبیعی برنامه جذب سهامداران جدید برای افزایش سرمایه بخش غیر دولتی را داریم.

 

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی