برگزاری جلسه کارگروه رشد و توسعه صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی جنوب استان کرمان

جلسه بررسی کارگروه رشد و توسعه و همفکری صندوق جنوب کرمان و احیاء و توسعه سنت الهی و پسندیده قرض الحسنه با حضور مدیریت بانک رسالت جنوب کرمان در روز یکشنبه ششم دیماه 1398 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مادر تخصصی : جلسه بررسی احیاء و توسعه سنت الهی و پسندیده قرض الحسنه با حضور منصور شفیعی، مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی جنوب استان کرمان با حسن مقبلی مدیریت بانک رسالت در راستای تفاهم نامه منعقده شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و بانک قرض الحسنه رسالت در روز یکشنبه ششم دیماه 1398 در محل دفتر مدیریت بانک جنوب کرمان برگزار شد.

منصور شفیعی ضمن ارائه گزارش عملکرد صندوق و روند توسعه و نحوه سهامداری و مشارکت آنها در انجام زنجیره های ارزش تولید و فعالیت های زیر بخش کشاورزی و اشتغالزایی توضیحاتی ارائه دادند.

حسن مقبلی مدیر بانک رسالت جنوب استان کرمان با خرسندی و استقبال از همکاری های لازم در این خصوص و اهداف اشتغال زایی که در دستور کار بانک است، گقت: با تکمیل فرم های شناسه کانون همیاری اجتماعی و ارسال آن به مدیریت بانک در تهران اقدامات لازم در آینده نزدیک به عمل خواهیم آورد.

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی