• Slide_new3
  • Slide_new2
  • Slide_new1
امروز : شنبه, 28 مهر 1397

ورود به سایت

جستجو

آمار بازدیدکنندگان

 

اوقات شرعی

برگزاری مراسم معارفه هاشم ولی پور مطلق به‌عنوان عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی


سه شنبه, 24 مهر 1397
معارفه عضو جدید هیات مدیره در جلسه‌ای با حضور اعضای هیات مدیره، مدیران و تعدادی از مشاوران شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، مدیران عامل صندوق‌های حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان فارس و آذربایجان شرقی در صبح روز... ادامه مطلب...

مقام دوم مسابقات شنا کارکنان وزارت جهادکشاورزی به مردان شرکت مادر تخصصی رسید


سه شنبه, 17 مهر 1397
مقام دوم مسابقات شنا منطقه 7 کارکنان وزارت جهاد کشاورزی در رشته 200 متر به یکی از همکاران شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی رسید. به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ مهران کاشی، از همکاران شرکت مادر... ادامه مطلب...
معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج كشاورزی:

سازمان تحقیقات فعالیت های صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش كشاورزی را پشتیبانی می كند


یکشنبه, 15 مهر 1397
معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی گفت: این سازمان فعالیت های صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی را پشتیبانی  می کند. به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی؛ کاظم خاوازی، معاون وزیر و رئیس سازمان تحقيقات، آموزش و... ادامه مطلب...

برگزاری نخستین کارگاه آموزشی ویژه صندوق های زنان استان آذربایجان شرقی


یکشنبه, 15 مهر 1397
نخستین کارگاه آموزشی ویژه صندوق های حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی و عشایری تبریز، عجب شیر و شبستر در استان آذربایجان شرقی با عنوان «شناخت ماهیت، حیطه اختیارات و وظایف صندوقهای زنان شهرستانی» در تاریخ 11مهرماه 1397 در شهر تبریز... ادامه مطلب...

امضا سند همکاری میان صندوق زنبورداری و انجمن زنبورداران کشور ترکیه


شنبه, 14 مهر 1397
سند همکاری میان صندوق حمایت از توسعه صنعت زنبورداری کشور و انجمن زنبورداران کشور ترکیه درحاشیه هفتمین نشست کمیته راهبری همکاری های کشاورزی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه و درحضور وزرای کشاورزی دو کشور امضا شد. به گزارش روابط عمومی و اموربین... ادامه مطلب...

عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی

بر راه اندازی طرح حمایت از توسعه تولید شیر و دام سبک اصلاح نژاد شده به صورت طرح ملی تاکید کرد

رو تیتر عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی

عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی بر راه اندازی طرح حمایت از توسعه تولید شیر و دام سبک اصلاح نژاد شده تاکید کرد که به صورت طرح مشترک استانی با محوریت صندوق حمايت از توسعه دامپروري و تولیدات دامي کشور و صندوق های شهرستانی انجام شود.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مادر تخصصی؛ ابوالقاسم شمس؛ عضو هیات مدیره و شهریار رستمی؛ مدیر توسعه سرمایه گذاری و تسهیلات به همراه احمد ابراهیمی؛ رئیس اداره نظارت  بر تسهیلات شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و احمد بهیاری؛ مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی و ناظر هماهنگ کننده صندوق های شهرستانی استان خراسان جنوبی از اجرای مدل ارائه خدمت طرح اصلاح نژاد دام سبک شهرستان طبس در روز 26 آذرماه 1396 بازدید کردند.

همچنین در این بازدید به همراه مدیران عامل صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان های فردوس، بشرویه و طبس و نمایندگان دولت در این صندوق به همراه بازرس و اعضای هیات مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان طبس از یکی از مراکز دام سبک اصلاح نژاد شده این شهرستان بازدید به عمل آوردند.

در جلسه ای در محل معاونت سازمان و مدیریت جهادکشاورزی شهرستان طبس برگزارشد؛ داود بخشایی؛ رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی این شهرستان توضیحاتی در مورد طرح اصلاح نژاد دام سبک ارائه داد.

رسول کرمی؛ مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان طبس به الگوهای ارائه خدمت این صندوق اشاره کرد: با توجه به وسعت و پراکندگی این شهرستان و سرمایه اندک این صندوق، خواستار اختصاص تسهیلات قرض الحسنه از شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی برای ادامه اجرای مدل ارائه خدمت کمک به  طرح اصلاح نژاد دام سبک در شهرستان طبس شد.

در این جلسه ابوالقاسم شمس؛ عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی بر راه اندازی طرح حمایت از توسعه تولید شیر و دام سبک اصلاح نژاد شده تاکید کرد و گفت: این طرح لازم است به صورت طرح مشترک استانی با محوریت صندوق حمايت از توسعه دامپروري و تولیدات دامي کشور و صندوق های شهرستانی انجام شود چرا که باید از ظرفیت های صندوق های ملی و محصولی کشور استفاده کرد. و توجه به بازار مصرف تولیدات دامی  و کشاورزی باید در اولویت اجرای طرح ها قرار گیرد.

شهریار رستمی؛ مدیر توسعه سرمایه گذاری و تسهیلات شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی نیز گفت: ضمن اعلام رضایت از اجرای الگو ارائه خدمت  طرح اصلاح نژاد دام سبک توسط صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان طبس، خدمات صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی را الگو و قابل ترسیم و تعمیم دانست و استفاده از منابع بانکی و تلفیق منابع در دستور کار صندوق ها قرار گیرد.

وی افزود: ساختار های ایجاد شده در این استان شامل دبیرخانه صندوق های شهرستانی و شورای سیاستگذاری این صندوق ها در سطح استان از جمله کارکرد های موثر در پیشبرد اهداف توسعه بخش کشاورزی در استان خراسان جنوبی محسوب می‌شود.

همچنین در ادامه ابوالقاسم شمس؛ عضو هیات مدیره و شهریار رستمی؛ مدیر توسعه سرمایه گذاری و تسهیلات به همراه احمد ابراهیمی؛ رئیس اداره نظارت  بر تسهیلات شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و احمد بهیاری؛ مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی و ناظر هماهنگ کننده صندوق های شهرستانی استان خراسان جنوبی و مدیران و بازرس صندوق حمایت ازتوسعه بخش کشاورزی شهرستان طبس با سید مهدی طلائی مقدم؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس دیدار و گفت و گو کردند.

 

 

 

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی