• Slide_new3
  • Slide_new2
  • Slide_new1
امروز : دوشنبه, 19 آذر 1397

ورود به سایت

جستجو

آمار بازدیدکنندگان

 

اوقات شرعی

برگزاری جلسه مجمع عمومی مؤسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان شیراز


چهارشنبه, 14 آذر 1397
جلسه مجمع عمومی مؤسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان شیراز با حضور عضو هیات مدیره، مدیر امور مجامع و نمایندگان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، رئيس و معاون برنامه‌ریزی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس و... ادامه مطلب...
عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی:

حضور پررنگ صندوق‌های استان خراسان جنوبی در عرصه‌های تولید، فراوری، بازار سازی و توسعه صادرات


دوشنبه, 12 آذر 1397
عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی در دیدار با استاندار خراسان جنوبی به حضور پررنگ صندوق‌های حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستانی، زنان روستایی و عشایری و صندوق استان در همه عرصه‌های تولید، فراوری،... ادامه مطلب...

جلسه مشترک رئیس هیات مدیره شرکت مادر تخصصی با سهام‌داران صندوق زنان دشتستان


چهارشنبه, 30 آبان 1397
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی در جلسه با سهام‌داران صندوق حمایت از توسعه فعالیت‌های کشاورزی زنان شهرستان دشتستان گفت: باید مسائل و مشکلات صندوق‌های اعتبارات خرد زنان روستایی که... ادامه مطلب...

جلسه معارفه نماینده جدید دولت در صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی


دوشنبه, 28 آبان 1397
جلسه معارفه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی به‌عنوان نماینده  دولت و رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی با حضور اعضای هیئت‌مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی... ادامه مطلب...

برگزاری جلسه مجمع عمومی مؤسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان کوار


چهارشنبه, 23 آبان 1397
جلسه مجمع عمومی مؤسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان کوار با حضور عضو هیات مدیره، مدیر امور مجامع و نمایندگان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، فرماندار کوار، معاون برنامه‌ریزی سازمان جهاد کشاورزی استان... ادامه مطلب...

عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی

بر راه اندازی طرح حمایت از توسعه تولید شیر و دام سبک اصلاح نژاد شده به صورت طرح ملی تاکید کرد

رو تیتر عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی

عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی بر راه اندازی طرح حمایت از توسعه تولید شیر و دام سبک اصلاح نژاد شده تاکید کرد که به صورت طرح مشترک استانی با محوریت صندوق حمايت از توسعه دامپروري و تولیدات دامي کشور و صندوق های شهرستانی انجام شود.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مادر تخصصی؛ ابوالقاسم شمس؛ عضو هیات مدیره و شهریار رستمی؛ مدیر توسعه سرمایه گذاری و تسهیلات به همراه احمد ابراهیمی؛ رئیس اداره نظارت  بر تسهیلات شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و احمد بهیاری؛ مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی و ناظر هماهنگ کننده صندوق های شهرستانی استان خراسان جنوبی از اجرای مدل ارائه خدمت طرح اصلاح نژاد دام سبک شهرستان طبس در روز 26 آذرماه 1396 بازدید کردند.

همچنین در این بازدید به همراه مدیران عامل صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان های فردوس، بشرویه و طبس و نمایندگان دولت در این صندوق به همراه بازرس و اعضای هیات مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان طبس از یکی از مراکز دام سبک اصلاح نژاد شده این شهرستان بازدید به عمل آوردند.

در جلسه ای در محل معاونت سازمان و مدیریت جهادکشاورزی شهرستان طبس برگزارشد؛ داود بخشایی؛ رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی این شهرستان توضیحاتی در مورد طرح اصلاح نژاد دام سبک ارائه داد.

رسول کرمی؛ مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان طبس به الگوهای ارائه خدمت این صندوق اشاره کرد: با توجه به وسعت و پراکندگی این شهرستان و سرمایه اندک این صندوق، خواستار اختصاص تسهیلات قرض الحسنه از شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی برای ادامه اجرای مدل ارائه خدمت کمک به  طرح اصلاح نژاد دام سبک در شهرستان طبس شد.

در این جلسه ابوالقاسم شمس؛ عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی بر راه اندازی طرح حمایت از توسعه تولید شیر و دام سبک اصلاح نژاد شده تاکید کرد و گفت: این طرح لازم است به صورت طرح مشترک استانی با محوریت صندوق حمايت از توسعه دامپروري و تولیدات دامي کشور و صندوق های شهرستانی انجام شود چرا که باید از ظرفیت های صندوق های ملی و محصولی کشور استفاده کرد. و توجه به بازار مصرف تولیدات دامی  و کشاورزی باید در اولویت اجرای طرح ها قرار گیرد.

شهریار رستمی؛ مدیر توسعه سرمایه گذاری و تسهیلات شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی نیز گفت: ضمن اعلام رضایت از اجرای الگو ارائه خدمت  طرح اصلاح نژاد دام سبک توسط صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان طبس، خدمات صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی را الگو و قابل ترسیم و تعمیم دانست و استفاده از منابع بانکی و تلفیق منابع در دستور کار صندوق ها قرار گیرد.

وی افزود: ساختار های ایجاد شده در این استان شامل دبیرخانه صندوق های شهرستانی و شورای سیاستگذاری این صندوق ها در سطح استان از جمله کارکرد های موثر در پیشبرد اهداف توسعه بخش کشاورزی در استان خراسان جنوبی محسوب می‌شود.

همچنین در ادامه ابوالقاسم شمس؛ عضو هیات مدیره و شهریار رستمی؛ مدیر توسعه سرمایه گذاری و تسهیلات به همراه احمد ابراهیمی؛ رئیس اداره نظارت  بر تسهیلات شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و احمد بهیاری؛ مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی و ناظر هماهنگ کننده صندوق های شهرستانی استان خراسان جنوبی و مدیران و بازرس صندوق حمایت ازتوسعه بخش کشاورزی شهرستان طبس با سید مهدی طلائی مقدم؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس دیدار و گفت و گو کردند.

 

 

 

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی