امضای تفاهم‌نامه تشکیل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان قوچان

در دیدار رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی با فرماندار و نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان قوچان، تفاهم‌نامه تشکیل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان قوچان به امضاء رسید.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ در دیدار سید عبدالکریم رضوی اردکانی،  رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی با هادی رجائی نیا،  فرماندار و هادی شوشتری، نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان قوچان، تفاهم‌نامه تشکیل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان قوچان در روز سه‌شنبه 31 اردیبهشت‌ماه 98 به امضاء رسید.

سید عبدالکریم رضوی اردکانی،  رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی در این دیدار گفت: با تشکیل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی در شهرستان قوچان و سایر شهرهای استان خراسان رضوی موافق هستم و از این امر استقبال می‌کنم.

وی افزود: تنها راهی که قانون‌گذار برای تأمین اعتبار سهم دولت برای تأسیس صندوق‌های شهرستان در نظر گرفته است از محل فروش املاک مازاد وزارت جهاد کشاورزی است که امیدوارم به‌خوبی انجام پذیرد.

عوض علیزاده مقدم، عضو هیئت‌مدیره و قائم‌مقام مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی گفت: برای تسریع تأسیس صندوق شهرستان در نخستین فرصت نسبت به شناسایی و معرفی املاک مازاد وزارت جهاد کشاورزی در شهرستان قوچان اقدام لازم به عمل آید.

هادی شوشتری، نماینده مردم شهرستان های قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد با مساعدت و همکاری مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره شرکت مادر تخصصی برای تاسیس صندوق شهرستان قوچان امکان بهره مندی تولیدکنندگان بخش کشاورزی از موهبت‌ها و خدمات این صندوق‌ها برای رشد و شکوفایی بخش کشاورزی استفاده میسر شود.

در ادامه هادی رجائی نیا،  فرماندار قوچان گفت: با توجه به اینکه چند سالی به‌عنوان فرماندار در شهرستان فاروج بوده‌ام و از نزدیک با فعالیت‌ها، خدمات این صندوق‌ها و میزان اثرگذاری آن‌ها در بخش کشاورزی و روند تولید آشنا هستم امیدواریم که  با تخصیص اعتبارات مربوط به یارانه محصول کشکش در راه اندازی و تاسیس این صندوق بهره مندی لازم به عمل آید.

گفتنی است، در این جلسه حسن ریحانی، معاون فنی و عمرانی فرمانداری قوچان، علیرضا اشرفی از اعضای هیات مدیره، داریوش اعرابی مدیر امور نمایندگان و مجامع شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی و سعید رسولی، مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان فاروج حضور داشتند.

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی