مدیران و کارکنان شرکت مادر تخصصی با آرمان های امام خمینی (ره) تجدید میثاق کردند

همزمان با نهمین روز از دهه فجر، سرپرست وزارت جهاد کشاورزی و به همراه جمعی از مدیران و کارکنان وزارت جهاد کشاورزی و تعدادی از مدیران و کارکنان  شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزیبا حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) با آرمان های والای امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری امروز 20 بهمن ماه 1398 تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مادر تخصصی؛‌ همزمان با نهمین روز از دهه فجر، عباس کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، سید عبدالکریم رضوی اردکانی، رئیس هیات مدیره و عوض علیزاده مقدم، قائم مقام مدیرعامل به همراه جمعی از مدیران و کارکنان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزیضمن نثار تاج گل، قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی، با آرمان‌های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید پیمان کردند.

در این مراسم، عباس کشاورز، سرپرست وزارت جهاد کشاورزی با تبریک ایام دهه فجر، گفت: برای تحقق آرمان‌های امام خمینی (ره) در راستای افزایش تولید و حفظ و ارتقای امنیت غذایی، رونق کشاورزی و تلاش در جهت بهبود وضعیت معیشت کشاورزان با ایشان تجدید میثاق می‌کنیم.

همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین سیدرضا تقوی، نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به نمادین بودن این مراسم، اظهار کرد: این تجدید میثاق و ادای احترام به نوعی قدرشناسی محسوب می‌شود و باید همیشه از امام به شیوه‌های مختلف قدرشناسی کنیم.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با تاکید بر اینکه سلسله‌جنبان انقلاب بزرگ اسلامی امام خمینی (ره) بوده است، تصریح کرد: آنچه در برابر دشمن مقاومت می‌کند، افکار، اندیشه و راه امام است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی و اینکه ایشان تربیت شده مکتب امام هستند، ادامه داد: باید بیشتر روی شخصیت عظیم امام تاکید کنیم و این مراسم نمادی برای به رخ کشیدن به دشمن باشد؛ اما آنچه مهم‌تر است، مکتب امام است.

حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی با تاکید بر اینکه باید مکتب امام را بیشتر بشناسیم، ادامه داد: باید عمیقا با فکر و راه امام (ره) آشنا شویم.

وی با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی، وزارت معیشت مردم است، تصریح کرد: امروز کارکنان وزارت جهاد کشاورزی برای ادای احترام  به سرپرستی عباس کشاورز که ایشان خلاصه کشاورزی کشور است، به مرقد امام خمینی (ره) آمدهاند.

حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی ادامه داد: آمده‌ایم با امام (ره) پیمان ببندیم که همه‌ کارکنان جهادی ایستاده‌اند تا سفره مردم همچنان رونق داشته باشد و بازارها همچنان انباشته از اقلام غذایی باشد.

وی افزود: ما در اینجا با مجموعه کارکنان به امام (ره) قول می‌دهیم در این صحنه در کنار مردم و در خدمت مردم و پشت سر رهبری، راه امام (ره) را ادامه دهیم.

 

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی