برگزاری جلسه تودیع و معارفه رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی

جلسه معارفه دکتر جانعلی بهزاد نسب به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی با حضور اعضای هیات مدیره، مدیران و مشاوران شرکت مادر تخصصی و مدیران عامل و تعدادی از نمایندگان این شرکت در صندوق های تخصصی- محصولی و استانی امروز 10 خردادماه 1399 به شیوه ویدئو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مادر تخصصی؛ سید عبدالکریم رضوی اردکانی در ابتدای این جلسه اظهار کرد: خداوند متعال و بزرگ را شاکرم، با تلاش و همت همکاران تاکنون 152 صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی در سطوح مختلف تخصصی-محصولی، استانی، شهرستانی و زنان روستایی و عشایری با مشارکت قریب به هشت هزار تشکل و بیش از یکصد و بیست هزار بهره بردار و تولیدکننده در این بخش پایه عرصه حیات برای خدمت در راستای تامین،  تجهیز و ساماندهی منابع مالی مورد نیاز این بخش نهاده اند و امروز سرمایه اجتماعی عظیمی را به عنوان دستاورد بزرگی برای بخش کشاورزی فراهم ساخته اند.

رضوی اردکانی افزود: برای دکتر بهزادنسب که از نیروهای ارزشمند وزارت جهاد کشاورزی هستند و از اندوخته های علمی و تجارب بالایی برخوردارند، از درگاه خداوند متعال آرزوی توفیق و سرافرازی را در مسئولیت جدیدی که پذیرفته اند، می نمائیم.

در ادامه جلسه گزارش اجمالی از وظایف و اقدامات ذیربط توسط مدیریت های شرکت مادر تخصصی و تعدادی از مدیران عامل صندوق های تخصصی –محصولی و استانی ارائه شد.

دکتر بهزادی نسب، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی طی سخنانی اظهار داشت: حضور مدیران عامل قبلی در این جلسه نشان دهنده از وفاق و همدلی موجود در مجموعه شرکت مادر تخصصی است.

وی افزود: همت بلند همکاران در مجموعه حاکی از مرام و منشی است که در عرصه های خدمت حاکم است.

بهزادنسب تصریح کرد: ایمان دارم که صندوق ها به عنوان بهترین تجربه ایران و از نادرترین پدیده های ساختارهای مالی و اعتباری است که از تلفیق منابع مالی دولتی و بخش غیردولتی در راستای توسعه بخش کشاورزی شکل گرفته اند که توسعه و تقویت این صندوق ها  و همگرایی آنها موجب اعتلای کشاورزی و توسعه روستایی می شود.

وی در ادامه بر ضرورت توانمندسازی در شرکت مادر تخصصی و صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی، اهیمت  اطلاع رسانی، بهره برداری بهینه از جایگاه اتاق فکر به عنوان استفاده از خرد جمعی و انتخاب فرایندهای مطلوب در انجام امور گفت: ارتباط با دیگر موسسات پژوهشی داخلی و خارجی به منظور استفاده از ظرفیت های آنها در تبیین موانع و راهکارهای ذی ربط برای تامین و تجهیز منابع مورد نیاز صندوق های غیردولتی از منابع داخلی و خارجی ضروری است مورد بهره برداری قرار گیرد.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی با اشاره به اهمیت بخش کشاورزی در توسعه پایدار اقتصاد کشور افزود: شرکت مادر تخصصی با بهره مندی از توانمندی های تشکل های بخش کشاورزی و نهادینه نمودن این امر، می تواند با ایجاد هم افزایی نقش ارزنده در چارچوب برنامه ریزی استراتژیک در توسعه بخش کشاورزی ایفا نماید.

وی ادامه داد: استفاده از تجارب گرانقدر مدیران قبلی برای رقم زدن تغییر و تحولات کیفی در شرکت مادر تخصصی و صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی با هدف خدمت به دوست داشتنی ترین و زحمت کش ترین قشر جامعه که همانا روستائیان و کشاورزان  است، از اولویت های کاری اینجانب محسوب می شود.

 

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی