کسب دو مدال طلا برای صندوق حمايت از توسعه صنعت زنبورداری در مسابقات بین المللی عسل لندن 2020

مدیرعامل صندوق حمايت از توسعه صنعت زنبورداری گفت: این صندوق موفق به دریافت دو مدال طلای در بخش کیفی با برند بین الملل «اکسیر» در مسابقات بین المللی عسل لندن در سال 2020 شد.

بهزاد بانکی پور، مدیرعامل صندوق حمايت از توسعه صنعت زنبورداری در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی شرکت مادر تخصصی گفت: این صندوق دو مدال طلای را در بخش کیفی با برند بین الملل «اکسیر» در مسابقات بین المللی عسل لندن 2020 که در تاریخ 18 تیرماه 1399 (8 جولای2020) در لندن برگزار شد، به دست آورد.

وی افزود: این مسابقات معتبرترین رقابت بین المللی در دنیاست که هر سال در دو بخش کیفی و طراحی بسته بندی برگزار می شود و دو عسل با برند «اکسیر» که از سوی صندوق حمايت از توسعه صنعت زنبورداری به این مسابقات ارسال شده بود، توانست در بخش کیفیت دو مدال طلا را از دست 16 داور بین المللی کسب کرد.

بانکی پور اظهارداشت: در این رقابت داورانی از کشورهای انگلستان، ایتالیا، اسلونی، صربستان، مصر و ترکیه با هدف توسعه برند در سطح بین المللی برای محصول عسل کشورها، محصولات عرضه شده را بررسی کردند.

وی تصریح کرد: این 16 داور بین المللی نتایج آزمایش های ارائه شده از عسل ها و ویژگی آنها را از نظر رنگ، طمع و بوی بررسی کردند. 

مدیرعامل صندوق حمايت از توسعه صنعت زنبورداری گفت: یکی از مهم ترین راهکارها برای توسعه صادرات در بخش عسل، برندسازی در سطح بین المللی و شرکت در مسابقات جهانی و کسب مقام است تا بتوانیم عسل ایران را به جهانیان بشناسانیم و متقاضیان این محصول را نیز شناسایی کرده و بتوانیم صادارات این محصول را از این طریق افزایش دهیم.

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی